Akademia Kreatywnego Wypoczynku

jak kupić?

przez telefon

Centrala telefoniczna (opłata wg stawki operatora) Infolinia czynna pn-pt: 9:00-17:00. Wstępnej rezerwacji telefonicznej dokonują Państwo bezpośrednio u konsultanta, korzystając z rzetelnej informacji i fachowej porady. Na tej podstawie AKW na wskazany adres w dowolnym mieście w Polsce (np. Warszawa, Gdańsk, Poznań, Katowice, Wrocław czy inne), przesyła komplet dokumentów dotyczących wyjazdu wraz z umową. Należy je podpisać i odesłać do naszego biura. Ostateczną decyzję potwierdzenia rezerwacji podejmują Państwo, wpłacając zaliczkę na wskazane konto. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie powoduje bezkosztową anulację wstępnej rezerwacji.

przez internet

Rezerwacja przez Internet dokonywana jest bezpośrednio za pomocą formularza dostępnego na stronie Akademii. Wskazując konkretne kolonie i obozy młodzieżowe, gwarantują sobie Państwo miejsce na danej imprezie. Następnego dnia roboczego po wysłaniu do nas zamówienia skontaktuje się z Państwem nasz konsultant, aby potwierdzić wstępną rezerwację. Następnie na wskazany adres w dowolnym mieście w Polsce (np. Warszawa, Gdańsk, Poznań, Katowice, Wrocław czy inne) przesyłamy komplet dokumentów dotyczących wyjazdu wraz z umową, które należy podpisać i odesłać do naszego biura. Ostateczną decyzję potwierdzenia rezerwacji podejmują Państwo, wpłacając zaliczkę na wskazane konto. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie powoduje bezkosztową anulację wstępnej rezerwacji.

tradycyjnie

Tradycyjna rezerwacja w biurze następuje na podstawie podpisanej umowy i uiszczonej zaliczki zgodnie z warunkami uczestnictwa. Można jej dokonać w naszej głównej siedzibie w Puszczykowie (patrz kontakt) lub w jednym z ponad 150 biur agencyjnych sprzedających nasze oferty na terenie całej Polski. Jeżeli chcecie Państwo dokonać rezerwacji w biurze agencyjnym, prosimy o wysłanie zapytania, a my prześlemy adresy najbliższych punktów, z którymi współpracujemy.

wybierz turnus:

Obóz Tenisowy - Dostępne terminy

Aktywny wypoczynek z nauką i doskonaleniem gry w tenisa.

Obóz Rekreacyjno-sportowy - Dostępne terminy

Wakacyjny relaks i aktywne spędzanie czasu.

Obóz Piłkarski - W przygotowaniu

Intensywne treningi piłkarskie z doświadczoną kadrą trenerską.