Akademia Kreatywnego Wypoczynku

Obóz Piłkarski

7-12 lat

Jeśli uwielbiasz piłkę, ruch i aktywność w duchu sportowej rywalizacji ten obóz jest dla Ciebie. Codzienne treningi pod okiem doświadczonej kadry pozwolą Ci aktywnie wypocząć i naładować dobrą energią! Dużo piłki nożnej i mnóstwo atrakcji dodatkowych! Nasze obozy piłkarskie to idealny sposób by pod okiem profesjonalistów podnieść swoje umiejętności i stać się lepszym piłkarzem!

Program

Sportowo

Wyżywienie

Wszystkim uczestnikom obozu serwowane będą domowe posiłki w jadalni znajdującej się na terenie ośrodka (3 posiłki dziennie oraz podwieczorek – śniadanie i kolacja w formie bufetu szwedzkiego). W przypadku diety dopłata 20 zł/os za każdą dobę pobytu. Napoje do posiłków oraz wodę lub sok ogólnodostępny dla uczestników.

cena obejmuje

Terminy i ceny

dodatkowe informacje

Dojazd we własnym zakresie (ok. 20km od Poznania)

Dodatkowo

w cenie

Zakwaterowanie

Akademia Kreatywnego wypoczynku organizuje obozy w  nowopowstałym obiekcie noclegowym położonym w urokliwym Puszczykowie, usytuowanym w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego w okolicy Poznania.  Nasze zakwaterowanie to kompleks dziewięciu komfortowych, murowanych, nowych domków z pełnym węzłem sanitarnym znajdujących się  na terenie obiektu sportowo- rekreacyjnego Sportoteka. Na dużym, ogrodzonym i bezpiecznym terenie wokół ośrodka znajdują się m.in. boiska do koszykówki, siatkówki, piłki nożnej, tor rolkowy, street workout, górka saneczkowa oraz plac zabaw.  Do dyspozycji obozowiczów jest nowoczesny kompleks sportowy, który oferuje cztery profesjonalne korty tenisowe zewnętrzne, trzy korty w hali, doskonale wyposażoną siłownię wraz z salą fitness pole do minigolfa a także miejsce na ognisko.

Formularz Rezerwacji

Vestibulum accumsan scelerisque dolor quam id quam tempor adipiscing nibh vulputate aenean integer sapien scelerisque arcu nunc nulla elementum tincidunt aliquam auctor vehicula viverra pulvinar porttitor.

Wybrany Turnus - Piłkarski

Dane Rezerwującego


Dane Uczestnika


Wymagane zgody:

wybierz turnus:

Obóz Tenisowy - Dostępne terminy

Aktywny wypoczynek z nauką i doskonaleniem gry w tenisa.

Obóz Rekreacyjno-sportowy - Dostępne terminy

Wakacyjny relaks i aktywne spędzanie czasu.

Obóz Piłkarski - W przygotowaniu

Intensywne treningi piłkarskie z doświadczoną kadrą trenerską.