Obozy Tenisowe

Obóz tenisowy polecamy dzieciom i młodzieży, którzy chcą rozpocząć bądź doskonalić naukę gry w tenisa. Planujemy kilka grup treningowych, co gwarantuje właściwy podział na grupy szkoleniowe pod względem zaawansowania uczestników. Czekają na Was świetnie przygotowane korty  w samym centrum Puszczykowa w Sportotece.

Poziomy szkolenia

Wyżywienie

Wszystkim uczestnikom obozu serwowane będą domowe posiłki w jadalni znajdującej się na terenie ośrodka (3 posiłki dziennie oraz podwieczorek – śniadanie i kolacja w formie bufetu szwedzkiego). Napoje do posiłków oraz woda lub sok będą ogólnodostępne dla uczestników.

Diety: bezglutenowa, wegańska, wegetariańska i bez laktozy – bez dodatkowych opłat w uzasadnionych przypadkach.

Dodatkowe informacje

Dojazd we własnym zakresie (ok. 20km od Poznania)

W cenie

Tenisowo

Terminy

Cena obejmuje

Zakwaterowanie

Akademia Kreatywnego wypoczynku organizuje obozy w  nowopowstałym obiekcie noclegowym położonym w urokliwym Puszczykowie, usytuowanym w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego w okolicy Poznania.

Nasze zakwaterowanie to kompleks dziewięciu komfortowych, murowanych domków z pełnym węzłem sanitarnym, znajdujących się  na terenie obiektu sportowo- rekreacyjnego Sportoteka.

Na dużym, ogrodzonym i bezpiecznym terenie wokół ośrodka znajdują się m.in. boiska do koszykówki, siatkówki, piłki nożnej, tor rolkowy, street workout, górka saneczkowa oraz plac zabaw.

Do dyspozycji obozowiczów jest nowoczesny kompleks sportowy, który oferuje cztery profesjonalne korty tenisowe zewnętrzne, trzy korty w hali, doskonale wyposażoną siłownię wraz z salą fitness, pola do minigolfa a także miejsce na ognisko lub grilla.

Rezerwacja miejsca

W celu dokonania rezerwacji obozu tenisowego prosimy o wypełnienie formularza rezerwacyjnego.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies.