Obozy sportowe

Rekreacyjnie i sportowo

Na nasze obozy sportowe zapraszamy dzieci i młodzież lubiącą aktywnie spędzać wakacje. Przygotowaliśmy dla Was bardzo szeroką ofertę zajęć sportowych, a poprzez zabawę wprowadzimy was w tajniki poszczególnych dziedzin sportu. Będziecie mieli możliwość spróbowania wszystkiego po trochu, nie zapominając o letnim relaksie i chillowaniu.

Wyżywienie

Wszystkim uczestnikom obozu serwowane będą domowe posiłki w jadalni znajdującej się na terenie ośrodka (3 posiłki dziennie oraz podwieczorek – śniadanie i kolacja w formie bufetu szwedzkiego). Napoje do posiłków oraz woda lub sok będą ogólnodostępne dla uczestników.

Diety: bezglutenowa, wegańska, wegetariańska i bez laktozy – bez dodatkowych opłat w uzasadnionych przypadkach.

Dodatkowe informacje

Dojazd we własnym zakresie (ok. 20km od Poznania)

Terminy i ceny

Cena obejmuje

Zakwaterowanie

Akademia Kreatywnego wypoczynku organizuje obozy w  nowopowstałym obiekcie noclegowym położonym w urokliwym Puszczykowie, usytuowanym w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego w okolicy Poznania.

Nasze zakwaterowanie to kompleks dziewięciu komfortowych, murowanych domków z pełnym węzłem sanitarnym, znajdujących się  na terenie obiektu sportowo- rekreacyjnego Sportoteka.

Na dużym, ogrodzonym i bezpiecznym terenie wokół ośrodka znajdują się m.in. boiska do koszykówki, siatkówki, piłki nożnej, tor rolkowy, street workout, górka saneczkowa oraz plac zabaw.

Do dyspozycji obozowiczów jest nowoczesny kompleks sportowy, który oferuje cztery profesjonalne korty tenisowe zewnętrzne, trzy korty w hali, doskonale wyposażoną siłownię wraz z salą fitness, pola do minigolfa a także miejsce na ognisko lub grilla.

Rezerwacja miejsca

W celu dokonania rezerwacji obozu sportowego prosimy o wypełnienie formularza rezerwacyjnego.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies.