Dokumenty do pobrania

Gwarancja najniższej ceny

Wybierając u nas kolonie i obozy masz pewność, że nie przepłacasz ani złotówki. Jesteśmy właścicielem obiektu, na którym organizujemy imprezy dla dzieci i młodzieży, a to umozliwia nam zaproponowanie większej ilości atrakcji w konkurencyjnej cenie.

Kontakt z dzieckiem na obozie

Przed rozpoczęciem turnusu każdy rodzic otrzyma kontakt do kierownika obozu oraz wychowawcy.

Bezpieczeństwo organizacji imprez

Wszystkie imprezy, które organizuje i zamieszcza w swojej ofercie Akademia Kreatywnego Wypoczynku, są zawsze przygotowywane zgodnie z obowiązującymi przepisami oświatowymi, pożarowymi, sanitarnymi i innymi. Dobieramy kadrę z największą starannością. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych opiekunów, którzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi i doświadczenie pedagogiczne, są w stanie sprostać wyśrubowanym wymaganiom i realizować założenia programowe. Najczęściej są to nauczyciele, instruktorzy sportowi, a także kierownicy i wychowawcy kolonijni, którzy zapewniają uczestnikom troskliwą opiekę.

Dokumenty

Warunkiem uczestnictwa dziecka w imprezie jest dostarczenie wypełnionej karty kwalifikacyjnej oraz wpisanie do niej poprawnych danych i wszystkich uwag dodatkowych (w szczególności dotyczących zdrowia). Pozwala to zapewnić dzieciom bezpieczne wakacje, co jest dla nas kwestią kluczową.

Wyposażenie

Każdy uczestnik imprezy powinien zabrać ze sobą ważną legitymację szkolną.

Ze względu na to, że programy naszych imprez są bardzo różnorodne i realizowane zawsze z jak największą intensywnością, dzieci powinny mieć także w swoim wyposażeniu:

• strój kąpielowy i klapki, nakrycie głowy, krem ochronny,

• strój sportowy, w tym sportowe obuwie,

• podręczny plecak, wygodne obuwie na grubej podeszwie (przydatne na piesze wędrówki),

• kieszonkowe na własne wydatki oraz na wydatki programowe, jeżeli są one umieszczone w ofercie.

Podróż

Przywóz i odbiór dzieci we własnym zakresie.

Zakwaterowanie

Nasz obiekt spełnia wszystkie wymogi sanitarno-epidemiologiczne oraz ma aktualne zezwolenia Państwowej Straży Pożarnej. Infrastruktura jest przystosowana do realizacji programu obozów młodzieżowych i kolonii. Umożliwia zabawę oraz bezpieczny wypoczynek dzieci i młodzieży. Kwaterując uczestników uwzględniamy zawsze aktualne wytyczne sanitarne, mówiące m.in. o maksymalnej liczbie osób w pokoju.

Pieniądze i rzeczy wartościowe

Sugerujemy przekazanie po przyjeździe na miejsce wypoczynku pieniędzy i rzeczy wartościowych (aparatów telefonicznych i fotograficznych, nośników muzycznych i gier elektronicznych) wychowawcom. Rzeczy te umieszczone zostaną w bezpiecznych depozytach. Uczestnicy będą mieli do nich w miarę możliwości nieskrępowany dostęp.

Regulamin kolonii i obozów

Wszystkie kolonie i obozy młodzieżowe organizowane przez Akademię Kreatywnego Wypoczynku mają swój regulamin (warunki uczestnictwa).  Uczestnicy podpisują oświadczenia o zapoznaniu się z jego treścią oraz zobowiązują do przestrzegania zawartych w nim zasad. Rażące naruszenie regulaminu (np. spożywanie alkoholu, samowolne oddalanie się z miejsca zakwaterowania, sprowadzanie niebezpieczeństwa na uczestników kolonii, inne naruszenie przepisów) może skutkować wydaleniem z imprezy na koszt rodziców.

Program, wycieczki fakultatywne

Odbywają się dla min 15 osób i są dodatkowo płatne na miejscu u opiekuna grupy. Bez względu na sposób zapłaty Organizator nie może zagwarantować, że wycieczki odbędą się. W przypadku mniejszej ilości osób, cena może ulec zmianie lub wycieczka może zostać odwołana.

Wyżywienie

Wszystkim uczestnikom obozu serwowane będą domowe posiłki w jadalni znajdującej się na terenie ośrodka (3 posiłki dziennie oraz podwieczorek – śniadanie i kolacja w formie bufetu szwedzkiego). W przypadku diety dopłata 20 zł/os za każdą dobę pobytu. Napoje do posiłków oraz wodę lub sok ogólnodostępny dla uczestników.

Ubezpieczenie

Wszyscy uczestnicy którzy przyjeżdżają na obozy i kolonie do Akademii Kreatywnego Wypoczynku są ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) na kwotę  5.000,00 zł.

Ogólne warunki uczestnictwa

Wszystkie imprezy turystyczne Akademii Kreatywnego Wypoczynku są zgodne z Ustawą o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych oraz opierają się na Ogólnych Warunkach Uczestnictwa, z którymi należy się zapoznać przed podpisaniem umowy.

Przez Internet

Rezerwacja przez Internet dokonywana jest bezpośrednio za pomocą formularza dostępnego na stronie Akademii. Wskazując konkretne kolonie i obozy młodzieżowe, gwarantują sobie Państwo miejsce na danej imprezie. Ostateczną decyzję potwierdzenia rezerwacji podejmują Państwo, wpłacając zaliczkę na wskazane konto. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie powoduje bezkosztową anulację wstępnej rezerwacji.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies.