AKW Puszczykowo

Akademia Kreatywnego Wypoczynku zajmuje się organizacją aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Od kilku lat z powodzeniem organizujemy sportowe półkolonie dla dzieci, turnieje i zawody tenisowe a od sezonu letniego w 2021 roku uruchomiliśmy ofertę obozów sportowo-rekreacyjnych.

Posiadamy nowoczesną bazę noclegową – komfortowe, murowane domki, w których zakwaterować możemy do 70 osób. Nasza kadra instruktorska oraz wychowawcy gwarantują bezpieczeństwo, atrakcyjne prowadzenie zajęć oraz wspaniałą atmosferę. 

Jan Serafiniak

Trener tenisa ziemnego i przygotowania motorycznego. Swoja przygode z tenisem rozpoczął bardzo wcześnie, bo już w wieku 2 lat. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i bardzo chętnie pracuje z najmłodszymi.

Rozalia Lechna

Licencjonowana animatorka tenisa. Absolwentka kierunku sport na AWF Poznań specjalizacji trenerskiej tenisa. Związana z tenisem od 7-go roku życia.

Filip Anioła

Filip przez wiele lat był zawodnikiem sklasyfikowanym na listach ATP, wielokrotnym Mistrzem Polski w singlu, deblu i mikście we wszystkich kategoriach wiekowych na wielu scenach tenisowych.

Michał Filipak

Licencjonowany trener tenisa, ekspert "Tenis 10" PZT, posiada dyplomy Amerykańskiego Związku Tenisowego (USPTA), międzynarodowej organizacji tenisowej PTR, a także m.in. certyfikat Pat Etcheberry.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies.