Akademia Kreatywnego Wypoczynku

O nas

AKW Puszczykowo

Akademia Kreatywnego Wypoczynku zajmuje się organizacją aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Od kilku lat z powodzeniem organizujemy sportowe półkolonie dla dzieci, turnieje i zawody tenisowe a od sezonu letniego 2021 uruchamiamy ofertę obozów sportowo-rekreacyjnych.

Posiadamy nowoczesną bazę noclegową, komfortowe, murowane domki, w których zakwaterować możemy do 72 osób. Nasza kadra instruktorska oraz wychowawcy gwarantują bezpieczeństwo, atrakcyjne prowadzenie zajęć oraz wspaniałą atmosferę. 

  • Jesteśmy współorganizatorem ogólnopolskiego cyklu turniejów TENIS 10 CUP o puchar Agnieszki Radwańskiej.
  • Organizujemy całoroczne szkolenia tenisowe dla dzieci od 2015 roku
  • Organizujemy turnieje dla dzieci Sportoteka Cup a dla dorosłych cykle turniejów mikstowych Wilson Mixt Cup oraz deblowych damskich i męskich

Nasza kadra

filip anioła

Filip przez wiele lat był zawodnikiem sklasyfikowanym na listach ATP, wielokrotnym Mistrzem Polski w singlu, deblu i mikście we wszystkich kategoriach wiekowych na wielu scenach tenisowych.

michal

michał filipak

Licencjonowany trener tenisa, ekspert "Tenis 10" PZT, posiada dyplomy Amerykańskiego Związku Tenisowego (USPTA), międzynarodowej organizacji tenisowej PTR, a także m.in. certyfikat Pat Etcheberry.

jan serafiniak

Trener tenisa ziemnego i przygotowania motorycznego. Swoja przygode z tenisem rozpoczął bardzo wcześnie, bo już w wieku 2 lat. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i bardzo chętnie pracuje z najmłodszymi.

rozalia lechna

Licencjonowana animatorka tenisa. Obecnie studiuje na trzecim roku AWF Poznań na kierunku sport na specjalizacji trenerskiej tenisa. Związana z tenisem od 7 roku życia.

łukasz nieczyporowski

Licencjonowany instruktor tenisa ziemnego. Swoją przygodę z tensiem rozpoczął w wieku 9 lat w szkołach tenisowych. Posiada doświadczenie pracy z dziećmi i chętnie współpracuje z najmłodszymi.

jakub kosicki

Absolwent kierunku Zarządzanie i Finanse Międzynarodowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Aktualnie członek sekcji tenisa oraz uczestnik Akademickich Mistrzostw Polski.

wybierz turnus:

Obóz Tenisowy - Sprzedaż Zakończona

Aktywny wypoczynek z nauką i doskonaleniem gry w tenisa.

Obóz Rekreacyjno-sportowy - Sprzedaż Zakończona

Wakacyjny relaks i aktywne spędzanie czasu.

Obóz Piłkarski - Sprzedaż Zakończona

Intensywne treningi piłkarskie z doświadczoną kadrą trenerską.