Akademia Kreatywnego Wypoczynku

O nas

AKW Puszczykowo

Akademia Kreatywnego Wypoczynku zajmuje się organizacją aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Od kilku lat z powodzeniem organizujemy sportowe półkolonie dla dzieci, turnieje i zawody tenisowe a od sezonu letniego 2021 uruchamiamy ofertę obozów sportowo-rekreacyjnych.

Posiadamy nowoczesną bazę noclegową, komfortowe, murowane domki, w których zakwaterować możemy do 72 osób. Nasza kadra instruktorska oraz wychowawcy gwarantują bezpieczeństwo, atrakcyjne prowadzenie zajęć oraz wspaniałą atmosferę. 

Nasza kadra

filip anioła

Filip przez wiele lat był zawodnikiem sklasyfikowanym na listach ATP, wielokrotnym Mistrzem Polski w singlu, deblu i mikście we wszystkich kategoriach wiekowych na wielu scenach tenisowych.

michal

michał filipak

Licencjonowany trener tenisa, ekspert "Tenis 10" PZT, posiada dyplomy Amerykańskiego Związku Tenisowego (USPTA), międzynarodowej organizacji tenisowej PTR, a także m.in. certyfikat Pat Etcheberry.

jan serafiniak

Trener tenisa ziemnego i przygotowania motorycznego. Swoja przygode z tenisem rozpoczął bardzo wcześnie, bo już w wieku 2 lat. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i bardzo chętnie pracuje z najmłodszymi.

rozalia lechna

Licencjonowana animatorka tenisa. Obecnie studiuje na trzecim roku AWF Poznań na kierunku sport na specjalizacji trenerskiej tenisa. Związana z tenisem od 7 roku życia.

łukasz nieczyporowski

Licencjonowany instruktor tenisa ziemnego. Swoją przygodę z tensiem rozpoczął w wieku 9 lat w szkołach tenisowych. Posiada doświadczenie pracy z dziećmi i chętnie współpracuje z najmłodszymi.

jakub kosicki

Absolwent kierunku Zarządzanie i Finanse Międzynarodowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Aktualnie członek sekcji tenisa oraz uczestnik Akademickich Mistrzostw Polski.

wybierz turnus:

Obóz Tenisowy - Dostępne terminy

Aktywny wypoczynek z nauką i doskonaleniem gry w tenisa.

Obóz Rekreacyjno-sportowy - Dostępne terminy

Wakacyjny relaks i aktywne spędzanie czasu.

Obóz Piłkarski - W przygotowaniu

Intensywne treningi piłkarskie z doświadczoną kadrą trenerską.